BRÝLEBRÝLOVÉ ČOČKYBRÝLOVÉ OBRUBYKONTAKTNí ČOČKYOPRAVY A DOPLŇKOVÝ PRODEJSLUNEČNÍ BRÝLE


Objednávka vyšetření zraku

Nove brylove cocky Eyedrive
Brylove cocky Eyedrive !! Brýlová skla pro řidiče EyeDrive


Dárek od nás, přijďte si nechat změřit nitrooční tlak
PŘIJĎTE SE NECHAT ZMĚŘIT NITROOČNÍ TLAK NA BEZKONTAKTNÍM TONOMETRU Prevence v tomto případě je důležitá nejen pro starší generaci, vyšší nitrooční tlak může mít i mladý člověk, hraje zde roli i dědičná dispozice.


Nakupujte u nás
Nakupujte u nás a získejte slevu na další nákup. Slevové poukázky se vztahují na dioptrické brýle a brýlové čočky Akceptujeme rovněž poukázky Sodexo, Benefity, a další


přístroj Visioffice
Přístroj nahrazuje - kameru pro výběr obrub - centrovací stroj - speciální nástroj pro vyměření všech multifokálních čoček Varilux Výběr obruby - Pomocí videosekvence, která na rozdíl od pouhé fotografie umožňuje ukázat zákazníkovi přirozené záběry a plné detaily Měření - Video, které automaticky vybírá nejpřirozenější pozici zákazníka a tak zpřesňuje měření - Přesnost 1/10mm - Unikátní přístoj umožňující změření všech parametrů pro všechny dostupné typy multifokálních čoček Profil&Průvodce - Interaktivní animace, videa, 3D kalkulace, rozdíl mezi značkovými a neznačkovými čočkami - Individualizované demo které formou videa provede zákazníka měřením - Interaktivní poradenství


BRÝLOVÉ ČOČKY

Již mnoho let spolupracujeme s firmou Essilor, která je nejsilnější optickou firmou především na evropském trhu. Je vynálezcem progresivních skel Varilux, (oblibené brýlové čočky, pro ty, co chtějí vidět komfortně na všechny vzdálenosti) se kterou přišla na trh jako PRVNÍ před více než 55 lety.

Od roku 2006 máme titul Varilux Specialista. V roce 2014 jsme se zařadili mezi nejlepší optiky, které nabízejí brýlové čočky tohoto světového lídra v oblasti oční optiky. Znamená to hlavně rozšířenou nabídku a servis pro naše zákazníky jsme pyšní, že patříme mezi Essilor Masters a můžeme např. nabízet novinky s předstihem.

Mezi novinky patří i brýlová čočka Eyzen. V září 2015 získala firma Essilor na celosvětové výstavě v Silmo v Paříži zlaté ocenění Silmo D'or za Eyzen, novou brýlovou čočku pro uživatele digitálních zařízení.

Dalsi novinkou v brylových čočkách je Eyedrive
Brýlové čočky EyeDrive
© 2006-2009 OPTIKA jj | info@optikajj.cz